Honza Dobrovolný - neaktivní člen skupiny

Honza, Jean Valjean
Honza Dobrovolný - neaktivní člen skupiny
Přezdívka: Honza, Jean Valjean
Ročník: 1982
Co pije: klasika, šťáva, voda..nic překvapivého, že ano ? Ale když se napije piva, tak do něj padá jedno za druhým. Dodržuje správnou Kotel superSPEED
Co jí: V minulosti sračky z menzy, dnes ze závodky. Takže výživa nic moc. ALe doma si asi zakládá na kulturistické stravě, neboť má bicák mnohem větší než standa nebo Kuba a to je co říct.
Co sype: Vodu s cukrem. po závodech si zajde na sachariďák ( pivo )
Disciplíny: Desetiboj ( ale nejlépe umí výšku ), tricáky
Oblíbenná činnost: Bouchat v posilovně, na schodech a všude, kde se dá nějak naprasit.
Hlášky: jeho heslo je asi: Síla především. nebo Síla nade vše
Poznámky: Je to kluk, který začal s atletikou docela pozdě, ale naše kubánské silově silové tréninky mu zřejmě svědčí a rychle půjde na kvalitní výkonnost. Stačí jenom potom k té síle zapojit trochu techniky. Ale pokud se bude držet Pacovským atletickým heslem, tak to jistě půjde. Chceš bejt Sprinter ?? tak bouchej bouchej bouchej, dej si tři rovinky a jsi sprinter. Chceš bejt skokan?? Bouchej, Bouchej, Bouchej pak si třikrát skoč a jseš tím skokanem. Chceš bejt vytrvalec?? Bouchej... .... ... A teď to co platí pro našeho honzu: Chceš bejt desetibojař?? tak bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej bouchej pak se rychle proběhni, skoč si jednou do dálky, do vejšky a o tyči vrhni si jednou koulí, hoď si oštěpem a diskem, překonej pár překážek a dej sidelší výklus. Potom se staneš desetibojařem.

Autor: Cigi

©2005 Kotel, Cigi, Adam, Fratík a Luigi :: Oficiální stránky :: Získejte Firefox!

"Pět pivasů, dvě zeleniny a mažňáka"