Soustředění 2004

A je to tu zas…. Proběhlo jako tradičně koncem srpna tradiční soustředěni….v Chřenovicich.
A to vám řeknu že bylo docela hustý….Stalo se spoustu zajímavostí a velmi zvláštních věci…
Dlouho jsem myslel,uvažoval a dumal o tom jestli vůbec nějakou reportáž napíšu, protože se mi do ni vůbec nechtělo až nakonec jednoho pozdního večera u piva v hospodě mně do toho dokopal Cvetleris… tak jsem se nakonec rozhodl skloubit pár vět do hromady…. Pokusím se to sesmolit…)
Čím začnem??? Tak třeba zase jednoho divného dne v Sobotu,…to už tady bylo … tak normálně v Sobotu 14srpna, kdy začínala Olymiada v Aténách jsme odjížděli do Chřenovic…Zpočátku zlobilo trochu počasí, ale potom se zlepšilo …cesta nebyla rozhodně sucha, byla mokra, cestou jsme potkali nějakou partu Týpku a týpek , kteří jeli taky někam… Jeden typ od nich furt vystupoval a nastupoval do vlaku a nosil nějaký klacky prý na ohínek na taboraček tak se málem nechal zvenčí zavřít jeho spolutýpci se náramně z něj bavili.( ani se jím nedivím)..
A nakonec s trochou štěstí náš diesel vlak stavil v Chřenovicich.Cestou na základnu jsme pozdravili Hospodu u Korfbalistu. Jo abych nezapomněl jeli s námi ty ŠAOLINI, V čele s patronem Vrat´ou-Studentem a Atletikokaratistou… Honzikem Ježourem.Tak jsem ze slušnosti pozdravil šaoliny..Jak nesly své bagry a kufry taky na tu stejnou základnu..Byli motivování asi druhou světovou,protože mněli uniformy jak se má ..Vrátˇa dokonce plánoval koupit Německou uniformu za 15klácku. A je to. byli jsme na místě….Jako první příjemný překvápko na nás čekala studena voda… zasr….šaolini…
Bydleli jsme jako tradičně ve srubech ale trochu výš než dříve před rokem,což občas v noci příjemně krátilo cestu do hospody a zase zpátky z hospody.Co dal?? Stručně popíšu naše Kovošrotácké osazení ve Srubech..Jako tradičně tak i tenhle rok jsem s Kubou šlí pro prostěradla k šéfoví toho přátelství prostě a jednoduše chlap jak pneumatika.. (asi za ty roky mládi do sebe narval hodně půllitru.. i nepůllitru vše možné, kdo ho neviděl tak o hodně přišel..mohl by v klidu zalehnout kohokoli) a prostěradla byli na srubu. Popíšu už konečně osazenstvo. Docela bylo plno.My jsme se usadili v pořadí Ládík Skopčak..(ta harmonika byla dobra a jako budíček k snídani Kaťuša a Marsieza.. Pod nim se usídlil Kuba…(Zdrava výživa nic jiného neprovozují jenom mně nějak záhadně bolí svál ) Jako tradičně i božský František (momentálně vrchní zástupce a poradce výživou Kovošrotu)Pod ním Kotel…Co dodat?? (asi nejvíc bušil na tréninku ).Nechyběl ani Michal Vacek stovku vyšprintuje pod 11.20 tuším. Pod Adamus Hloušek(pro někoho Homeboy pro někoho…..???? )) Pak tuším nás navštívila Jita(skoro jsem si jí ani nevšimnul) No a zbyl nám Cigo invalido( doufám že mu ta rekreace prospěla a začne brzy zase běhat čtvrtku)…Jo abych nezapomněl tak jako nováček na tomhle soustředění byl i Šafi.( jen škoda že ten jeho oštěp za skoro dva koliky netrefil jednu záhadnou bytost)… No a jak jinak než Cvetleris. A přes verandu ten druhy srub to se radši k tomu nebudu vyjadřovat..to byl případ, bylo tam par pěkných vrhu šavli .. A jako zajímavost jsem si všimnul že se do Kovošrotu záhadným způsobem rozšířila chemie..vzniknul nám tak docela malý sypací koutek přes rege,amino,lakto až k Cigově želatině na klouby a vazy..(Doufám kluci,že tenhle návrh uspěšně projde na poradě kovošrotu )A kdo se stál sypacím mužem kovošrotu???Výsledek bude brzy na někomu z nás znát. Nechte se vlastně překvapit.A jako tradičně nechyběl nám ani parádní bordel. Tradiční Cigova postel a moje taška uprostřed srubu pak na konci soustředěni se nacházeli docela zajímavý věci jako všemožný obaly od všemožných věcí, okurky,(ponožky samozřejmostí) a třeba i Šafiho lovečak a Cigovi zaschli rohlíky od maminky.U jedinců naproti poslední večer vzniknul v mistrovském podání švejka vrh šavli.(Aspon nějak tu Dunda trénoval).Prví den tradičně fotbálek.Docela kosil Dunda pár lidi bylo na něj nasrano i včetně mně.Ten typ mně vykosil taky.Soustředění probíhalo tradičně v poklidu, bušili jsme každý den kromě par turistu a rekreanta Cigiho,který se s Frantou zprasil činkou. Tak něco k jídlu.

Jídlo jak bylo tak i zůstalo, někomu chutnalo někomu to občas lezlo na nervy… hlavně snídaně občas překvapovaly co takhle si dat k snídaní rajčata?? Já samozřejmě občas snídaní z technických důvodu vynechával.A jako zajímavost bych uvedl jednu zajímavou snídani tuším že se to stalo asi v uterý ale to ted není podstatný šlo o to, že jsme se přižitili jako každý ráno jsme přišli na snídani a vzali malým harantum z mísy s chleby par kousku… samozřejmě mněli jenom jako jedýní jam…jako všechno probíhalo v pohodě a z ničeho nic k nám se přiřítila Nějaká babka ..tuším uklizečka a začala nás prcat za ten chleb a Kotel ji ukázkově setřel Když oni, tak proč já…Skončilo to tak že babka odešla a něco si tam mumlala a dopadlo to tak že ty pomazánky zůstaly ještě večer..A ještě něco zúčastnil jsem se divné soutěží kdo sní nejvíc vdolku,zbaštil jsem jích rovných 14, žádna sranda to nebyla málem jsem to ze sebe vrhnul na uklizečky který furt mně vyháněli pryč. O jídle jsem mluvil opravdu dost… Zkusím popsat hygienu…Mněli jsme hajzly tedy toalety a sprchy taky. až na šaoliny v čele s Vratou studentem(zásadně si v hospodě dava dvě piva,ale nikomu ani muk, ale k tomu případu se ještě rád vratim), kteří nehorázným způsobem vypouštěli teplou vodu a pak na nás záhadně potlemovali.Normálně člověk nemohl zajit si ani normálně vysr… chyběl toaletak.. Za co asi platím ty prachy…Nechám hygieny hygienou… Jedině co ještě člověka mohlo potěšit, že počasí Nezklamalo sluníčko hřálo a občas i pěkně pálilo a takové krušné chvíle se dali strávit u Bazénku.Teplota 23 stupŇu prý to tam ten majitel nechal ještě z minulého roku myslím tu nálepku.A u té příležitosti j bych představil Kaju Beštaka..kterýmu zůstali v srdci léta šedesátá. Ukázkově tam pochodoval trenirkách nebo v plavkách nebo dokonce v bombardakach z let šedesátých (taktika z lét šedesátých rozhodně zabere)docela pro pobavení diváku.Muriel nebo Miriel nebo dokonce Mirial (fuj tajbl už jsem z toho zblbnutý ) pojmenujte si jí jak chcete a Petr nám udělali příjemný tábor.jako bonus Ohen na závěr +Ladova harmonika (pár písniček na dobrou noc nesmělo chybět) . Petrův Volejbalový turnaj taky nechybět…Zkuste hádat proč asi Petr s radosti zahraje volejbal??
Jídlo a hygiena už byla… Co ještě? Zajímavé bylo že už sršní nebylí a hlavně nehorázným způsobem se rozmnožili Osí fakt byli na pěst… Byly tak drzí,že se opovažili vlézt i do trenek.. o štávě ani nemluvím.. Jednou jsem nechal otevřenou štavu a když žižen tlačila tak jsem se chtěl napit a co?? Normálně vidím asi dvacet topicích se os.Taky docela štípali. Abych nezapomněl nechyběl ani Mariáš. Cvetleris s Frantikem škubali Kotla,Terezu,Bockemaila,švejka o stošest.. Asi z toho nejlíp vyšel Cvetleris..A Kotel vlastně taky docela škubal.Jenom trochu..On vlasně ještě před odjezdem na soustředko založil takovou sázku Který dvojce se dají do hromady..myslím, že nikdo správně nic netypnul jedině Ládovi pokazil sázku Lada.. A tak na konci nám se vytvořili docela zajímavý páry… Patron Šaolinu Vrata student se spřátelil s Jiřinou.(dál po osobní konzultací)A aby vás to nepřekvapilo i v roce 2004 nechyběl ani DJ Rohlík .Někdo ho zná jako Rohlíka někdo jako Strouhanku někdo dokonce jak blázna který jezdí na Zetoru a straší rekreanty.Abych nevykolejil z tématu tak tenhle typ Minule jako v roce 2003 ještě s jedným tuším DJ Pepinou(kdo ho nezná nebo si na něj nepamatuje byl to ten co fůr (nevedem nevedem nic nevedem.)
Prostě se tenhle rok nedali dohromady takže vytoužené disko nebylo…Asi mu někdo ukradnul jeho záhadnou aparaturu nebo dostal další dvěstědvacku do nosu..Kdo ví..
Ale Rohlík nezanevřel na nás a neodešel bez boje ted je U výčepu a čepuje pivo. Které mu občas vytejka z půllitru(na vlastní očí) Takže mu někdo dal přezdívku DJ Výčepek..Rohlík jako symbol a vybroušený klenot Chřenovic zůstává i nadále plně funkční a k dispozici.Nechyběl nám ani šuki kuki a to v podobě Bárešových stop..( studena nebo tepla ,,12,, Beru všemi jedenáct) Asi jsem řek vše podstatné a nepodstatné a jako perlu večera jsem si nechal hospodu KE KORFBALISTOVI.stejně se tam odehrávali asi ty nejzajímavější kousky tady toho soustředění.Tak Pivo z výčepu Rohlíka nic moc ale když byla krize tak se dalo pít.A hospoda ke korfbalistovi?? Tam mně Cveta přemluvil k tehle reportáží..Tak kdyby nebyla tahle hospoda tak by nebyla i pravděpodobně tahle reportáží.Takže nás zachránila za pět 12. A abych se nezakecal tak vemu to pěkně popořadku.Byl jeden večer(to nebyl ten poslední ten pěkně rozepíšu hned po tomhle) Šel jsem do hospody tuším se Šafim, protože všichni už tam byli.Našli jsme si místo a v poho a potkal jsem tam Honzíka(ježoura) a toho Vratu mněl asi druhý pivo tuším a tak jsem je pozdravil a dal jsem se s nimi do řečí..Skončilo to ták, že Jsem Furt Vnucoval Honzoví at si koupí normální tréninkový boty at neběhá pořad v maratónkách a ten Vrata do toho začal hustit hele kup si ty vojenský boty ……….. jsou prostě nejlepší a furt to tam do nás hustil.Až jsme odešli a skončilo to ták že prý ten večer zmizelo sedům Půllitru.(nevím jestli kecali ale připadalo mi to divný) a strašně tam ta hospodska podváděla prý Cvetovi jako bonus naučtovala tuším pět pív navíc aby doplatil.Tam se člověk normálně nesjede, spíš ti sjedou peněženku.. No abych se vrátil k tomu poslednímu večeru..Jak už jsem se dříve zminoval U toho ohně jsme si vesele zpívali a pak, když Lada skončil hrát tak se vyrazilo do hospody.. šli prostě všichni..Já jsem šel S Kotlem, Cigim a tak a když jsme si udělali pohodli na zahrádce pohodlně jsme se posadili a tu z ničeho nic přichází David Špejchlik uplně nanic se řítil k nám přes větvěný plot.. Tuším, že někdo ho odháněl a pak jak uviděl nás tak se připlazil a furt hustil,že hledal tuším švejka..švejk nebyl nakonec dostal depku a bylo po zábavě nakonec jsem přemluvil Ladu Čejku at ho odtáhneme zpět do srubu cestou tam jsme ho tam doválčili a řekli Edelmanum at ho zamknou.No tak nakonec jsem se vrátil spět a začal to do sebe rvat plnou sílou jak to jenom šlo. A nějak jsem se zakecal až zkončil u stolu holek, který patřili Beštakovi. A v poho zábava probíhala..sedím a kecám až vtom se pomalu, ale velmi pomalu otáčím hlavu do práva vtom vidím.
Široké větve temnou ulici plešatou hlavu a spínavou kombinézu .Kdo to tu řve kdo tu hůláka to pán Beštak se z ohínku vrací.A Pak to začne,,Noční můra pro holky,, Beštak praví,,Jak si to holky představujete takhle v noci. Všichni se museli ztratit.. A hlavně on nebyl sám , asistovala mu v tom Muriela Mučidla a naháněla je do srubu.Některý holky se s ní hráli na schovávanou. Já jsem se bohužel tak zrušil, že si nepamatuji další okolností.Jenom si po čase vzpomínám jak jsem se zase záhadným způsobem nějak vracel do hospody a potkal jsem Kotla a spol.Prý tam hledal ztracenou botu. Já na ně kam jdete jdeme něco udělat Mučidle a skončilo to ták že jí zabaridikovali v chatce aby moc neprudila.Prý ráno Petr říkal že mněl problémy s tím ji dostat ven(ten alkohol byl znát).No a ráno za hnusného ale opravdu hnusného počasí věřte mi. tak jsme odjeli domu..Jak skončilo soustředění tak i končí tahle reportáž. Tak žáci a žačky :)) těším se v roce 2005 zas pěkně v Chřenovicich..Kdo nepojede toho Cveta vykrví. Kotel vykosti a já mu prostřelím kolena a hlavu zaliju V Beton nebo do betonu(podle přání) ..Tak konec… do práce a neztrácejte čas čtením tehle reportáže..,

A tady zanechávám přece něco na zub :))

Jak jsem začal hospodou tak i skončím hospodou zanechávám par opileckých stupnu..posudte sami do kterého patříte

Stupeň 1
Lehký úsměv, nejistota u cizích, flirtování s číšníci, vyhledávání "psychologického rohu" (zády ke zdi).
Stupeň 2
Širší úsměv, nekontrolovatelný tik levého obočí, pravidelnější chození na toaletu, vynechávání mytí rukou, vizuální i hmatové zkoušky penisu u mužů, autosexualita v začátcích vyjádřena hlazením sama sebe.
Stupeň 3
Šarm v začátcích, první sbližování s druhým pohlavím, větší sebevědomí, zápach z úst.
Stupeň 4
První problémy s rovnováhou, jazyk ještě pod kontrolou, intonace lehce nejasná, náhlé umění 17 cizích jazyků, první převrhnutí věcí na stole.
Stupeň 5
Člověk začíná být velmi přítulný, žádné problémy s objímáním osob stejného pohlaví, nápadné fixování na primární pohlavní orgány, žaludek začíná rebelovat, žaludeční kyselina v krčním areálu, slina opouští ústa.
Stupeň 6
Spaní též možné i na lavici v parku, maximální hlad, filosofování o světové politice, hluboké přátelství s parkovacími hodinami, bez orientace, diskuse s bankomatem.
Stupeň 7
Ztráta mateřského jazyka spojena s problémy ovládat obsah žaludku, velikášství v začátcích, dosažení maximální atraktivity u druhého pohlaví.
Stupeň 8
Nekontrolovatelné močení, pokus mlátit souseda svým psem, úplná ztráta paměti, jazyková část mozku ztratila funkci.
Stupeň 9
Pohlavní styk se psem ze stupně 8, pak odveden policií nebo sousedem nebo ambulancí. Každopádně nakažení neznámou pohlavní nemocí.
Stupeň 10
Nebyl nikým osažen, neexistují autorizované popisy

No a když přece po pivě půjdete na WC tak si davejte bacha
ZDVORILY - Prdne a řekne pardon
CYNIK - Prdne a drze se podiva do oči
KAVALIR - Nechá dámu prdnout napřed
LEKARNIK - Prdne a přivoní
IDEALISTA - Neprdi z prdele, ale z přesvědčeni
SENTIMENTALNI - Prdne a zauvažuje, zda by bylo lepši, kdyby neprdl
VESELY - Cituje, kdo prdi, zdraví si tvrdí
NAIVNI - Prdne a mysli si, ze udělal něco velkého
CITLIVY - Prdne a řekne ach
NETRPELIVY - Prdne a hned se posere
PACKAL - Prdi cely den, ale bez požitku, které prděni poskytuje
VZDELANY - Před prdnutím požada o souhlas společnosti
EGOISTA - Prdi jen pro sebe
DRZY - Prdi pri srani, aby byl velky smrad
POTMESILY - Ve společnosti si prdne potichu
DIPLOMAT - Prdne a řekne, kdo tam
FLEGMATIK - Prdne sem, prdne tam, pro společnost nebo sám
OPATRNY - Zásadně neprdi, když má sračku
PESIMISTA - Ještě se neuprdnul a už si mysli, ze se posral
BYROKRAT - Prdne a vyžada si povoleni
OPTIMISTA - Prdne si nahlas a mysli si, ze to nikdo neslyšel
LHAR - Prdi a tvrdi, ze nikdy nesmrděl
PRITEL - Prdne a zepta se kamarada, co jsi říkal?
DUCHODCE - Prdne a řekne si, ze za Rakouska se prděl lip.

A přece jako cizinec jsem se musel ve škole místo 10 pád učit 17pádu
1. kdo, co - nominativ
2. koho, čeho - genitiv
3. komu, čemu - dativ
4. koho, co - akuzativ
5. oslovujeme, voláme - vokativ
6. o kom, čem - lokal
7. s kým, čím - instrumental
8. kdo z koho - korytativ
9. koho, jak - buzerativ
10. koho, kam - delimitativ
11. kdo, koho - likvidativ
12. jak na koho - intrikativ
13. komu, co - podmazativ
14. co za co - korupcional
15. jak komu - protekcional
16. kdo s kym - kopulativ
17. co na co - prezervati
A JE TO..moje reportáž se mnou je u konce..takže ji balím a zas na přes rok ..V Chřenovicich..
Zdarec Alex

Jo ještě něco jen taková technická poznámka všechny názory a připomínky pište do toho Guestbooku… tak tohle už je opravdu ale opravdu

KONEC…….