Historie jedné skupiny Historie jedné skupiny

Vlastně jsem tento článek pojmenoval špatně, protože jsou tady ještě dvě ultramega staré fotky ze skupiny J.Květa, ve které jsme začínali já, Cigi a Luigi, Kuba, Adam Hloušek nebo třeba i Vojta Pěník a Franta Mojžíš. Ve skupině se koneckonců mihnul i Seged, ale byl z ní taky brzo vyhozen když jednou nepřišel na přebor Prahy, protože se chtěl vyspat...
Takže první fotografie je z června roku 1996, kdy někteří současní členové naší skupiny za sebou ještě tahali kačera na provázku.


Další fotka je také ještě ze skupiny pana Květa a je focená r.1998 těsně předtím, něž jsme přešli k novým trenérům, tj. k Mírovi, nebo k Bahňákům.


Další fotografie je už z naší současné tréninkové skupiny (r.1999), i když mladší ročníky na ní asi moc lidí znát nebudou...


Následující fotka je focená jen o něco málo později, ale v teple tělocvičny (r.1999 nebo leden/Únor 2000)


Na další fotce (asi z roku 2001?) přibylo několik nových tváři, především si povšimněte Michala Vacka, který od té doby trochu povyrostl.


Další fotka je ze stejného období, ale z tělocvičny ZŠ Křimická.


Další fotka je focená také r.2001, konkrétně v červnu, těsně po přeborech.


Následuje fotka z další zimní tělocvičny, kdy už se k nám do skupiny připojil i Cigi, který byl do té doby u Bahňáků. Na fotce je i Luigi, který ale trénoval u Cvéti. Fotka je z podzimu r.2002.


Další fotka je buď z jara 2003, nebo ještě z roku 2002, kdy se k nám do skupiny rozhodla připojit Alice. Na fotce je i Standa Vyšín, který od té doby značně nakynul


Z období v letech 2004 a 2005 jsem bohužel žádnou skupinovou fotku nikde nevyhrabal, takže následuje až fotka ze sobotní tělocvičny z roku 2006.


Další fotka je z roku 2007, opět ze sobotní tělocvičny.


Do sbírky fotek musíme taky zařadit jednu letní ze soustředění v Čáslavi.


A ještě jedna fotka z roku 2007, tentokrát z podzimní tělocvičny.


Na závěr to nejaktuálnější. Takto nás zachytil objektiv v lednu 2009.