_Přebor Prahy 2002:

Byl tu opět konec května a s ním přišel (jako vždy) pražský přebor. Jak už je tradicí, uskutečnil se na zlými jazyky nazývaném "polském" stadionu v Edenu. Tento stadion se mezi námi - kovošroťáky stal v poslední době velmi populární tím, že na něm trénuje atletická hvězda a legenda pražské atletiky František Mojžíš - odchovanec našeho klubu.
Ale dost o Františkovi....Beztak jsme ho už pomluvili dost :) . Radši se věnujme závodům. 1. den byl pro kovošrot velmi úspěšný. Získali jsme spoutu cenných medailí, ale tím Vás nebudu moc zatěžovat. Jediné, co stojí za zmínku je asi to, že se nám s Cigim při trojskoku ztratila značka, takže jsme si v průběhu soutěže museli znovu měřit rozběh. No...Kdo mě viděl po soutěži, jistě uzná, že tak nassssštvanej jsem už dlouho nebyl. Cigi si ještě při trojskoku mírně zhuntoval kotník, takže nám chyběl do štafety na 4x100 - neběželi jsme a medaile jsme přenechali jiným. Tím 1. den skončil.

2. den jsme dorazili až večer na očekávanou a velmi vyhecovanou štafetu 4x400. Běželi jsme v sestavě A. Hloušek, V.I. Bareš, L. Wagenknecht a J. Kotrouš. Chyběl Cigi a dlouhodobě zraněný Jakub. Přesto jsem se nebál a věřil jsem, že skončíme alespoň předposlední. Abych parťáky trochu vyhecoval, uzavřel jsem sázku s Jelenem, ale co bylo jejím předmětem, to tady radši snad ani nebudu vypisovat....(stejně to všichni víte:)). Štafetu rozběhl Adam, který na svém úseku převálcoval Dočkala, druhý běžel Bareš - dotáhl se na ostatní - 3. Wagen možná trochu ztratil, ale udělal, co bylo v jeho silách. Já jsem nastoupil na 4. úsek a svedl očekávaný souboj s Tomem Boškem. Nakonec jsem ho o pupek porazil a naše štafeta skončila 4.
Spartak skončil 2., poté co se " největší svalovec na 800m v republice (Jelen) " nechal dobrovolně porazit od slávisty Bruka. No šli jsme tedy alespoň se Spartakem zapít jejich 2. místo do místní hospody. Dali jsme si pivo, Jelen ještě navrch párek, u kterého si jistě vzpomněl na Pavla Picku a nejen to: alkohol mu trochu pootevřel mozek (??) a ještě se dobrovolně přiznal, že v Třinci na MČR žactva r. 2000 ztratil kolík....(to je maso....).
Tím jsme tedy uzavřeli letošní Přebor Prahy.

autor: Kotel

cenzura: nikdo

fotky: asi někdo má, ale fakt nevim kdo

kovosroti.wz.cz